image مفهوم واکنش گرا بودن سایت image تعاریف کارت های ویزیت و تاریخچه مختصر

چاپ نگارستان

چاپ افست (لیتوگرافی افست)

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام
چاپ افست

چاپ افست، همچنین به نام لیتوگرافی افست نامیده می شود، یک روش چاپ توده ای است که در آن تصاویر روی صفحات فلزی منتقل می شوند (پلاستیکی) به پتو یا پلاستیکی لاستیکی و سپس به رسانه های چاپی منتقل می شود.رسانه های چاپی، معمولا کاغذ، به تماس مستقیم با صفحات فلزی وارد نمی شوند.این عمر صفحات را طولانی تر می کند. علاوه بر این، لاستیک انعطاف پذیر به راحتی به سطح رسانه های چاپی متصل می شود،اجازه می دهد که این فرآیند به طور موثر در رسانه هایی مانند بوم، پارچه یا چوب استفاده شود.

مزیت اصلی چاپ افست کیفیت بالای آن است.این فرآیند را می توان برای کارهای کوچک، متوسط و یا حجم بالا استفاده کرد.امروزه برای چاپ امروز، دو نوع دستگاه چاپ افست وجود دارد. در چاپ افست با ورق، صفحات جداگانه کاغذ به دستگاه وارد می شوند.صفحات را می توان قبل از برش به اندازه نهایی چاپ و یا بعد از چاپ کاهش یافته است.

در چاپ افست وب، ماشین آلات بزرگتر و با سرعت بالا استفاده می شود.اینها با رولهای کاغذی بزرگ تغذیه می شوند و صفحات جداگانه پس از آن جدا می شوند و برش داده می شوند.چاپ افست چاپ ورق برای کارهای ثابت کوچک و متوسط مانند کتاب های محدود با محدودیت محبوب است.چاپ افست وب برای نشریات با حجم بالا که محتوای آنها اغلب تغییر می کند، مانند روزنامه های شهری، مقرون به صرفه تر است.

در حوزه چاپ، یک صفحه عمومی اصطلاح عمومی برای حامل تصویر است – این چیزی است که جوهر را به کاغذ حمل می کند.برای اولین چاپگرهای لیتوگرافی، این صفحه، سنگ مسطح بود.برای چاپگرهای لیتوگرافی مدرن، این صفحه یک ورق مسطح فلزی است که در اطراف یک سیلندر روی مطبوعات پیچیده شده است.شما ممکن است بدانید که چگونه یک سطح صاف را می توان برای چاپ تنها به مکان های صحیح در کاغذ بدون گسترش به مناطق غیر تصویری استفاده می شود.افست یک اصطلاح است که به نحوی است که صفحات پر شده با تماس مستقیم با کاغذ را نشان نمی دهد.جوهر اول به غلتک پتو، سپس به کاغذ منتقل می شود. این به یک تصویر پاکتر و واضح تر منجر می شود.

نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود.