image عوامل تاثیر گذار در کیفیت طرح چاپی image تبدیل فونت به منحنی

چاپ نگارستان

رنگ های فاکتور و معنی آن ها

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام
فاکتور

از فاکتور ها در کسب و کار استفاده های زیادی می شود،به خاطر این موضوع باید ارزش حقوقی آن رعایت شود.اداره امور مالیات و دارایی بعضی از فاکتور هایی که دارای شرایط خاصی هستند فاکتور های رسمی می گویند و مورد تایید این نهاد ها هستند.به همین دلیل ترتیب رنگ های در فاکتور های رسمی از اهمیت بالایی برخوردار است.

فاکتور رسمی و اهمیت رنگ در آن

محدودیت خاصی در استفاده از رنگ برای فاکتور رسمی نیست به همین خاطر در انواع تک رنگ،دو رنگ،چهار رنگ مورد تایید می باشد.معمولا وقتی برای صرفه جویی در هزینه ها از فاکتور های تک رنگ و دو رنگ استفاده می کنند و هر کدام از برگ ها باید رنگ خاص خود را داشته باشند.

رنگبندی فاکتور

تعداد برگها نیز برای اداره دارایی اهمیت چندانی ندارد ولی از آنجا که باید یک برگ به مشتری و یک برگ برای ثبت اسناد نگه داری شود معمولا دو برگی یا سه برگی چاپ می شود.برگ نخست به رنگ سفید و به مشتری تعلق می گیرد و برگ های بعدی معمولا در رنگ های قرمز،سبز،زرد و … با گرماژ و کیفیت پایین تر چاپ می شود.

شماره فاکتور

شماره فاکتور از دیگر موضوعاتی است که اهمیت فراوانی دارد.این شماره طبق قوانین باید به رنگ قرمز چاپ شود و نباید هم به صور ت تکراری در آن باشد.به همین خاطر اگر به صورت دستی یا به صورت پرینتی این عدد روی فاکتور خورده شود به هیچ وجه مورد قبول نیست.

جنس و رنگ فاکتور

مورد دیگر در انتخاب رنگ،بستگی به جنس کاغذ فاکتور دارد.بعضی از فاکتور ها را به صورت کاربن لس(بدون نیاز به کاربن) ساخته می شود

نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود.