image مزایا و مضرات چاپ اختصاصی image روش انجام صحافی کاتالوگ

چاپ نگارستان

چاپ کاتالوگ چگونه انجام می شود؟

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام
کاتالوگ

چاپ کاتالوگ را می توان به دو صورت انجام داد.چاپ کاتالوگ افست و چاپ کاتالوگ دیجیتال.هرکدام از این روش ها انتخاب شود مزایا و مشکلاتی را به همراه دارد.در چاپ کاتالوگ به صورت افست تیراژ را بالای 1000 در نظر می گیرند و برای چاپ کاتالوگ فوری و تیراژ پایین به صورت دیجیتال چاپ می شود.

اگر بخواهید چاپ کاتالوگ را به صورت افست انجام دهید به دو روش عمومی و اختصاصی انجام می شود.برای کاتالوگ های تک برگ اغلب از چاپ کاتالوگ عمومی استفاده می شود.روش عمومی از کیفیت خوبی برخوردار است ولی اگر می خواهید کیفیت بالاتر را تجربه کنید از چاپ اختصاصی استفاده کنید.

چاپ اختصاصی کاتالوگ به صورتی است که صفحات مختلف کاتالوگ در یک فرم چیده می شود و به صورت اختصاصی چاپ  می شود.اینکار از نظر کیفیت در رده بالایی قرار دارد و می توان ناظر چاپی رو انتخاب و تحت نظر فر مورد اعتماد چاپ شود.شرکت های بزرگ و معتبر از این روش استفاده می کنند.

تیراژ به صرفه برای کاتالوگ مقدار 5000 عدد است ولی مشتریان معمولا تعداد 1000 عدد در خواست می کنند.مدت زمان چاپ یک کاتالوگ بین 3 تا 7 روز است.

مراحل چاپ کاتالوگ به این صورت است که پس از طراحی کاتالوگ و تایید مشتری فایل به لیتوگرافی فرستاده می شود و روی آن ها فرم بندی انجام می شود.پس از این که فرم بندی انجام شد به سراغ تهیه زینک می رویم که در کارهای چهار رنگ،چهرا زینک CMYK گرفته می شود.اگر به چاپ رنگ پنجم نیاز شد به چاپخانه ای کار را تحویل دهید که دستگاه پنج رنگ داشته باشد.پس از چاپ ناظر باید از نظر رنگ و کیفیت نظر خود را اعلام و مورد تایید وی باشد.

نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود.