image تعریف اساسی تبلیغات image دلیل استفاده از هدایای تبلیغاتی

چاپ نگارستان

چاپ بروشور،افست یا دیجیتال؟؟

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام
چاپ

حتما برای شما هم پیش آمده است که برای رویدادی نیاز به چاپ بروشور داشته باشید و زمان لازم برای چاپ آن به صورت افست نداشته باشید،زیرا چاپ افست در بهترین حالت بین 5 تا 7 روز زمان برای تولید نیاز دارد.به همین خاطر به سراغ چاپ دیجیتال می رویم.چاپ دیجیتال از نظر کیفیت پایین تر از چاپ افست قرار دارد ولی با رشد بسیار بالای دستگاه های دیجیتال بدون شک در آینده نزدیک کیفیت این دو بسیار به هم نزدیک می شود.هرچه زمان میگذرد کیفیت دستگاه های دیجیتال بالا تر می رود و شما می توانید با کمترین زمان و در بالاترین کیفیت بروشور خود را داشته باشید.

در چاپ دیجیتال تعداد دست مشتری است و میتوانید با تعداد پایین هم این بروشور را چاپ کنید ولی باید در نظر داشته باشید که چاپ افست به مراتب ارزان تر از چاپ دیجیتال است.

در چاپ دیجیتال،بروشور اول طراحی می شود،سپس طرح به پرینتر داده می شود و سپس چاپ می شود.به همین راحتی و شما می توانید برای تا بروشور به دستگاه تا کنی یا اگر تعداد کم بود به صورت دستی انجام دهید.به همین دلیل پروسه چاپ یک بروشور به صورت دیجیتال از نظر زمانی به صرفه تر است ولی نه از نظر قیمتی!!!!

در ماشین های دیجیتال امروزی کیفیت ها به صورتی است که خیلی به کیفیت چاپ افست نزدیک است.حال در آینده چه اتفاقی پیش روی ماست؟؟؟؟

ماشین های چاپ افست مدت زمان بسیار زیادی عمر می کنند و در طول این مدت بدون کاهش کیفیت به کار خود ادامه می دهند.اما در چاپ دیجیتال هرچه میگذرد ماشین های دیجیتال به فرسودگی نزدیک می شوند و در یک زمانی باید دستگاه تعویض شود تا کار شما انجام شود.ماشین های چاپ دیجیتال برای چاپ میلیون ها کار درست نشده اند و تعداد محدودی برای چاپ می توانند داشته باشند ولی همین مقدار محدود را با بلاترین کیفیت چاپ می کند.

نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود.