image بهترین بروشور را ایجاد کنید image چاپ افست (لیتوگرافی افست)

چاپ نگارستان

مفهوم واکنش گرا بودن سایت

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام
واکنش گرا

طراحی واکنش گرا یک رویکرد به ایجاد صفحه وب است که از پوسته های قابل انعطاف استفاده می کند،تصاویر قابل انعطاف.هدف طراحی واکنش گرا، ساخت صفحات وب است که اندازه و جهت گیری صفحه نمایش بازدید کننده را تشخیص می دهد و به این ترتیب طرح را تغییر می دهد.

طراحی واکنش گرا یک رویکرد تا حدودی یکپارچه به طراحی وب سایت است که حل بسیاری از مشکلات طراحی شده ناشی از گسترش انواع جدید دستگاه های تلفن همراه به دنبال دارد.صفحات طراحی واکنش گرا از مختصات x و y در شبکه برای طرح بندی و درصد ریاضی برای تصاویر به جای پارامترهای عرض ثابت استفاده می کنند.با استفاده از درصد به جای پارامترهای ثابت و یک طرح شبکه، یک طرح مایع بیشتر ایجاد می شود که تغییر اندازه خود را به اندازه صفحه نمایش می دهد.

برای مثال، با استفاده از CSS2، درخواست پرس و جو در صورت درخواست نسخه های سبک چاپگر را ارائه می دهد.CSS3 قابلیت های پرس و جو را گسترش داده است که اجازه می دهد تا صفحات سبک به یک صفحه نمایش داده شود و به تنهایی بر اساس پاسخ پرس و جو برای یک جدول سبک رایانه، رایانه لوحی یا گوشی هوشمند باشد.

این ظرفیت به معنای آن است که به جای اینکه یک نسخه خاص تلفن همراه از یک وبسایت ایجاد کند که اغلب نیاز به نوشتن کد جدید را از ابتدا توسعه دهندگان می توانند به سادگی صفحات سبک چندگانه برای یک صفحه وب ایجاد کنند و شاید حتی تصاویر مختلف را با هر یک از صفحات سبک مرتبط کنند. در نتیجه، کد HTML را می توان جایگزین کرد تا بازنویسی شود، که موجب صرفه جویی در زمان توسعه قابل توجهی می شود.

نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود.